triplex13.jpgtriplex14.jpgtriplex15.jpgtriplex16.jpgtriplex17.jpgtriplex18.jpgtriplex19.jpgtriplex20.jpgtriplex21.jpg

Když je špatné počasí...

.... můžete navštívit termální lázně v Bad Mittendorfu jsou vzdálené pouze 6km od Tauplitz a jsou vhodnou alternativou i pro strávení odpočinkového odpoledne po náročné tůře http://www.horydoly.cz/deti/lazne-grimming-pod-mrtvymi-horami.html nebo http://www.grimming-therme.com/

  •  Solné doly v Altaussee

Pokud Vás omrzí už pohledy na alpské velikány anebo bude chvilku nevlídno, zajeďte do solných dolů v Altaussee. S kartou SommerClouCard je vstup zdarma. K dolům Vás navede místní navigace, parkovat se dá na malém parkovišti přímo u vchodu anebo na velkém záchytném o pár set metrů níže. Prohlídka solných dolů probíhá v němčině vč. úvodní instruktáže, během které se oblečete do slušivých mundúrů.  V dole je stabilních 10 st., nezapomeňte tedy na teplé oblečení, i když budou na povrchu panovat tropická vedra. Více než hodinová návštěva podzemí se nedá vydržet v kraťasech a tričku. Techničtí nadšenci si na své bohužel nepřijdou, největší atrakcí jsou dva sjezdy na dřevěných skluzavkách, což ocení zejména děti.  

  • Umělá stěna Kletterbox

Krásná umělá stěna v Bad Mittendorfu Vám může posloužit jako příjemné zpestření a zároveň protáhnutí těla www.kletterbox.at.